Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör girişindeki aşınmalardır. Bu tarz arızalar şarj girişinin sürekli ötürü olduğu gibi adaptörü bağlıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin orijinal girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer arıza} ise adaptörün yüksek {enerjiden dolayı yanmasıdır. Bu tarz arızalar genellikle garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik hatlarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik kabloları manyetik bir alan oluşturduğundan dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak cihazınızı bataryayı sökerek direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Mb50 Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı problemi ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu nazikçe yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.